Vítejte na mojí stránce

Kurzy

Pro zlepšení Vaší techniky

Kurz Manikúra včetně nehtové modeláže jsem absolvoval v roce 1997. Tehdy kurz trval 5 dnů a z toho byly 4 dny teorie a jeden den praxe. Za ten jeden den jsem udělal pouze jednu ruku (5 nehtů).

Od roku 2007 mám vlastní akreditaci a kurzy školím sám ve svém školicím zařízení v Brně. Kurz trvá dva týdny a samozřejmě teorie je základ ale daleko více času věnuji praxi. Manikúra a modeláž nehtů jsou v podstatě řemesla a kdysi dávno mistr si vzal učně a ty několik let u něho pracovaly a získávaly zkušenosti a dovednosti.

Dnes je to trochu jinak ale já se stejně snažím během těch dvou týdnu předat co nejvíce ze svých zkušeností uchazečům kurzu, a to je možné hlavně praxi. V průběhu kurzu cvičíme především gelovou modeláž nehtů ( acryl už je dneska záležitost vietnamců). Děláme 4 modeláže nových nehtů, 2 krát doplňujeme a samozřejmě děláme manikúru klasickou a japonskou. Dále cvičíme práce s bruskou, učíme se základy zdobení, zpevňování přírodních nehtů a prodlužování na šablonách (v dnešní době hodně žádaný).

Za 6 let existence školicího zařízení jsem vyškolil 150 lidí. Na konce kurzu absolventi vědí moc dobře jak udělat hezké a technický dokonalé nehty akorát potřebuji praxi v salónu se skutečnými zákaznicemi, aby mohly zkrátit čas dělání nehtů a mohly dovychytávat mouchy při práci s gelem a pilníkem.

Informace o aktualních kurzích